Ota yhteyttä

Osoite

Vieser Oy
Metsänneidonkuja 8
2nd floor
FI-02130 Espoo
vieser@vieser.fi
+358 20 746 4400
www.vieser.fi

Laskutusosoite

Vieser Oy
Keskustie 23
FI-61850 Kauhajoki
Sähköiset laskut 003707855802@xbs-salo.com
Verkkolaskuosoite (OVT) 003707855802
Operaattori Pagero
Välittäjän tunnus 003723609900 tai PAGERO
VAT Nr. FI-07855802

Tapaa Vieserin tiimi!

Muuttuva maailma luo uusia odotuksia ja toiveita kodeille -ja kylpyhuoneille. Me Vieserillä haluamme varmistaa, että ratkaisumme lunastavat arvolupauksemme – Älykkäitä ratkaisuja sujuvan arjen hyväksi.

Myynti, Vieser Suomi ja Viro

Anni-Mari Hakola

Head of Sales Vieser Professional ,
Finland and Baltics

+358 41 457 3084

annimari.hakola@vieser.fi

Lauri Hiilinen

Design Sales Manager
+358 40 775 1455

lauri.hiilinen@vieser.fi

Iiska Kaukola-Risku

Tekninen myyntipäällikkö ,
(LVI- ja rakennesuunnittelijat)

+358 50 358 9248

iiska.kaukola-risku@vieser.fi

Anniina Kivelä

Sales Assistant
+358 40 557 5051

anniina.kivela@vieser.fi

Susanna Kuusela

Area Sales Manager Capital region & East
+358 40 542 1040

susanna.kuusela@vieser.fi

Myynti, Vieser Scandinavia

Oskar Schannong

Technical Sales Manager
+46 70 370 7217

oskar.schannong@vieser.se

Marie Bergman

Area Sales Manager
+46 70 313 1373

marie.bergman@vieser.se

Martin Smeds

Ares Sales Manager East
+46 70 590 1032

martin.smeds@vieser.se

Jens Persson

Head of Sales Professional ,
Scandinavia

+46 70 390 2042

jens.persson@vieser.se

Per Arild Alfheim

Area Sales Manager Norway
+47 91 331 315

per.arild.alfheim@vieser.no

Tuotehallinta

Vesa Lappalainen

Head of R&D, Innovation and Quality
+358 50 414 8801

vesa.lappalainen@vieser.fi

Janina Ollberg

Head of Portfolio, Supply Chain & Sustainability
+358 40 571 3505

janina.ollberg@vieser.fi

Jaana Honkonen

Product Manager
+358 40 665 1935

jaana.honkonen@vieser.fi

Yritysjohto ja markkinointi

Anna Elo

Head of Marketing and Communications
+358 40 581 2567

anna.elo@vieser.fi

Marian Seppälä

Marketing and Communications Specialist
+46 76 870 6889

marian.seppala@vieser.se

Löydä lähin jälleenmyyjäsi

Kaikki jälleenmyyjät ladattu.